logo AngloTex.cz
position ico Evropská 695/73, Dejvice, Praha 6
phone ico +420 731 164 992
e-mail ico info@anglo-tex.cz
cart ico košík

Dámy a pánové a všichni příznivci second hand oblečení,
vítáme Vás na našich webových stránkách

Veškerý sortiment je dodávaný z Velké Británie viz. sekce cenová nabídka. Jsme výhradní a dlouholetí dodavatelé bývalé firmy Brit Tex a budeme rádi, když Vás i nadále ujistíme o kvalitě i kvantitě našeho zboží, právě pod značkou AngloTex, spol. s r.o.

Spokojenost zákazníků je náš cíl.


Způsob prodeje

Základním principem je možnost vaší osobní kontroly nakupovaného zboží.

Obsah každého pytle si můžete zkontrolovat a rozhodnout se, zda si za výhodnou cenu odeberete celé balení, případně si z tohoto pytle vyberete pouze část. Další možností je vybrat si v určených kategoriích jednotlivé kusy.

Při vaší návštěvě Vám náš prodejce ochotně představí všechny nabízené kategorie. Každá pobočka může aktuálně nabízet lehce odlišný sortiment a jiné možnosti nákupu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých poboček, nebo emailem.

Nabízíme možnost zasílání zboží na dobírku.
Pro Vaši maximální spokojenost, získání představy o sortimentu a možnostech nákupu doporučujeme nejdříve nezávazně navštívit jednu z našich provozoven, kde si sami vyberete ty nejvhodnější kategorie. Vždy preferujeme Váš osobní výběr a kontrolu nad odebíraným zbožím.


Většina našeho sortimentu pochází z vlastního zpracování originálu

Nabízíme veškeré možnosti výběru zboží pro Vaše obchody. Zvolte si pro Vás nejvhodnější způsob nákupu. Originální složení dětský, nebo dospělý mix je v několika kategoriích: letní / zimní sortiment, doplňkový sortiment - hračky, obuv, kabelky, domácí textil.

Možnost osobního výběru z originálního balení. Dále pak nabízíme levnější sortiment v ceně od 20 Kč za kilogram, vhodný pro obchodníky, kteří se zabývají stánkovým a trhovým prodejem.